Tłumaczenie techniczne wymaga od translatora nie tylko biegłej znajomości tłumaczonego języka, ale przede wszystkim dobrej znajomości poruszanego tematu. Tłumacz powinien z lekkością posługiwać się specjalistycznym, fachowym słownictwem, niezbędnym do realizacji profesjonalnego tłumaczenia technicznego. Nasze biuro tłumaczeń świadczy szeroki zakres usług z dziedziny przekładów technicznych, wykonywanych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy Państwu tłumaczenie techniczne dokumentów m.in. z branży telekomunikacji, robotyki, elektroniki, budownictwa, informatyki czy ochrony środowiska.

Tłumaczenia techniczne Kraków

Biuro tłumaczeń technicznych Tłumacz.to z siedzibą w Krakowie, oferuje Państwu szereg specjalistycznych tłumaczeń z i na język angielski, niemiecki oraz wiele innych. Proponujemy Państwu tłumaczenia techniczne z zakresu wielu rozmaitych branż. Podejmujemy się przekładów zarówno dokumentacji technicznej, jak i specjalistycznych instrukcji i certyfikatów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tłumaczenia techniczne pisemne oraz internetowe. Oferujemy również Państwu tłumaczenie techniczne ekspresowe, dzięki któremu nasi Klienci mogą uzyskać rzetelny przekład w bardzo krótkim czasie.

Strategia przeprowadzenia tłumaczenia technicznego dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Współpracujemy z ponad 240 tłumaczami, nieustannie dokształcającymi się zarówno w umiejętnościach lingwistycznych, jak i z zakresu zagadnień związanych z techniką, informatyką czy biznesem. Gwarantujemy, że w naszej bogatej ofercie znajdą Państwo specjalistę, który spełni Państwa oczekiwania. Zaufały nam już dziesiątki firm, w tym mi.in. Lubelski Węgiel „Bogdanka”, Akademia Górniczo Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, UPC oraz Mitsubishi.

Tłumaczenia techniczne – cennik

Ze względu na specyfikę przekładów, wykonywane przez nas tłumaczenia techniczne w języku m.in. angielskim czy niemieckim wyceniane są indywidualnie, po konsultacji z Klientem. Zawsze staramy się wspólnie z Państwem zadecydować, jaki rodzaj translacji będzie najbardziej satysfakcjonującym rozwiązaniem. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa współpraca z naszym biurem tłumaczeń technicznych zaowocowała licznymi sukcesami. Więcej informacji na temat cennika usług naszego biura tłumaczeń technicznych w Krakowie znajduje się w sekcji — zapytaj o wycenę. Zapraszamy do współpracy!