Tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza nienagannej reputacji oraz obeznania w obecnie obowiązujących przepisach prawnych. Jako osoba zaufania publicznego, tłumacz przysięgły powinien wykazywać się również ponadprzeciętną rzetelnością. Dlatego też, Biuro tłumaczeń Tłumacz.to z Krakowa oferuje Państwu profesjonalne tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione), świadczone wyłącznie przez uprawnionych do tego specjalistów. Zatrudniani przez nas tłumacze przysięgli spełniają wszystkie wymogi prawne, niezbędne do wykonywania tegoż zawodu i figurują na oficjalnej, państwowej liście tłumaczy przysięgłych, dostępnej na stronach internetowych Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tłumacze przysięgli Kraków

Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe m.in. z i na język angielski, niemiecki, francuski (oraz wiele innych języków), świadczone zarówno na ternie Krakowa, jak i innych miast. Podejmując współpracę z tłumaczami przysięgłymi zwracamy szczególną uwagę na kompetencje językowe kandydatów oraz na ich poziom wiedzy specjalistycznej w obrębie danej dziedziny. Tłumacze przysięgli działający przy biurze Tłumacz.to stanowią zespół lingwistów posiadających perfekcyjną znajomość języków obcych, o czym mogą poświadczyć liczni zadowoleni z naszych usług Klienci.

Tłumaczenia przysięgłe online

Świadczymy usługi z zakresu tłumaczeń przysęgłych na rzecz osób prywatnych, a także na potrzeby takich organów państwowych, jak na przykład policja, sądy czy prokuratura pochodzących nie tylko z Krakowa, ale również innych regionów Polski. Wiemy jak ważna jest natychmiastowa reakcja w sytuacjach kryzysowych, dlatego nasi Klienci mają możliwość skorzystania z oferty tłumaczenia przysięgłego online. Rozwiązanie to pomoże skrócić czas niezbędny do skompletowania potrzebnych przekładów do minimum. Opcja ta jest również korzystna dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości spotkania się z fachowcem w naszej siedzibie przy ulicy Studenckiej 6 w Krakowie.

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę powierzonych nam tłumaczeń. Jesteśmy przekonani, że współpraca z tłumaczami przysięgłymi krakowskiego biura Tłumacz.to zakończy się dla Państwa licznymi sukcesami.