Krakowskie biuro tłumaczeń Tłumacz.to oferuje Państwu szerokie spektrum usług lingwistycznych z dziedziny przekładów tekstów i konsultacji translatorskich. Od przeszło 7 lat zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku firm zajmujących się tłumaczeniami w Krakowie. Nasze usługi nie ograniczają się jednak do tego miasta – ofertę profesjonalnych przekładów adresujemy również do podmiotów z innych rejonów Polski. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo usługi tłumaczenia języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i blisko 40 innych. Współpracowaliśmy z takimi markami jak Bioderma, Fitness Platinium czy 4F. Zatrudnieni w naszym krakowskim biurze tłumacze doskonale orientują się w zagadnieniach związanych z tematyką tekstów zlecanych nam przez Klientów, co pozwala nam jeszcze lepiej realizować powierzane nam tłumaczenia.

Tłumaczenia Kraków – nasza oferta

Współpracujemy z blisko 240 tłumaczami specjalizującymi się w różnorodnych dziedzinach. Proponujemy Państwu tłumaczenia ustne, dzięki którym nasi Klienci mają możliwość aktywnego uczestniczenia w międzynarodowych wydarzeniach. Ten rodzaj usługi wymaga również bardziej szczegółowego określenia swoich potrzeb względem pracy tłumacza. Oferujemy Państwu również tłumaczenia symultaniczne (równoczesne), konsekutywne (następcze) oraz szeptane. Wszystkie trzy formy pozwolą Państwu być aktywnym uczestnikiem sympozjów lub spotkań biznesowych z udziałem obcokrajowców. Zapraszamy również do szczegółowego zapoznania się naszą ofertą tłumaczenia konferencyjnego, które z pewnością wesprze swobodny przepływ informacji między uczestnikami paneli. Powyżej opisane usługi oferowane są przez nas m.in. w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Swoją ofertę kierujemy do Klientów z Krakowa oraz z innych obszarów Polski.

Dbamy o to, aby tłumaczenia poświadczone jakością biura tłumaczeń Tłumacz.to były wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Jesteśmy gotowi do podjęcia wszelkich działań, które pomogą Państwu osiągnąć sukces — nasze usługi dostosowujemy zawsze do indywidualnych wymagań klienta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby naszego biura tłumaczeń przy ulicy Studenckiej 6 w Krakowie lub kontaktu online. Pomożemy Państwu wybrać optymalne dla Państwa rozwiązanie lingwistyczne, a następnie zrealizujemy powierzone nam przez Państwa przekłady. Zapraszamy!